prosím čekejte...

Novinky

Je fajn se dozvědět, co nového pro Vás chystáme. Ať už je to nový produkt, soutěž, akce nebo se jen tak dozvědět něco ze světa myšlenky zero waste. Sledujte proto naše novinky. 

 

Nejnovější příspěvky

Podpořte nás na HITHITu

Rádi by jsme rozšířili náš okruh pro rozvoz chlazených potravin a proto potřebujeme zakoupit nový chladící vůz. Podpořit nás můžete na (...)

Nakupujte Vánoční dárky včas a se slevou

Využijte časově omezené nabídky k nákupu skvělých dárků pod stromeček za zvýhodněné ceny.

(...)
Emise skleníkových plynů v dodavatelském řetězci

Velmi zajímavý článek k této tabulce si můžete přečíst zde:

https://finmag.penize.cz/ekonomika/419314-trapi-vas-uhlikova-stopa-vaseho-talire-nereste-odkud-je-vase-jidlo-ale-co-jite?

(...)
Výzva o ceny proti leváctví

Být levák a nebýt levý ! Připravili jsme pro Vás výzvu na tento týden (akce platí do 20.8.) : namalujte naše logo levou rukou během jedné minuty a pošlete nám k fcebookovému (...)

Zažeňte žízeň našimi domácími smoothies

Nezapomínejte dodržovat pitný režim v době velkých veder jakou jsou tyto. Dopřejte si naše domácí smoothies. Chutné vitamínové bomby naleznete v sekci ovoce a zelenina pod čerstvými (...)

Stáčené tekuté šampóny a gely od Tierra Verde

Nově máme pro Vás tekuté stáčené šampóny a sprchové gely od Tierra Verde. Vyzkoušejte Šampon kaštanový s vůní pomeranče pro posílení vlasů a nebo Šampon kopřivový s vůní (...)

Farma rodiny Němcovy

Náš nový dodavatel mléčných výrobků, který vychází z nejstarší tradice českého venkova, aby svým zákazníkům nabídla to nejlepší, co nám naše zem dává.
Farma klade (...)

Myslíme na pejsky aneb i oni si zaslouží kvalitu

Záleží Vám na KVALITĚ potravin a zohledňujete, JAK byl daný produkt vyroben? Dopřejte BIO kvalitní sušenky Vašim čtyřnohým mazlíčkům. Máme nově psí sušenky, které najdete v (...)

Výzva za boj proti suchu

17.6. je Mezinárodní den za boj proti suchu, Pojďme po dobu jednoho měsíce (17.6.-17.7.) intenzivněji šetřit vodou. Pošlete nám fotky, jak pomáháte zamezit plýtváním vody na (...)

Pojďme darovat krev

Připravme se na mezinárodní den dárců krve velkou dávkou železa! Až do neděle 14.6. si můžete koupit veškeré sušené ovoce, červenou čočku, červené fazole a cizrnu s 10% slevou! (...)

Ano, má to smysl!

Dali jsme se do počítání a konečně jsme se dopočítali. Od založení našeho obchodu Rádoby Nádoby, do konce roku 2019, se nám podařilo ušetřit 1,8 tuny plastového odpadu. To je (...)

Státní svátky v květnu

1.5. a 8.5.2020 budeme odpočívat a naše kamenná prodejna v centru Kladna bude v tyto dny uzavřena. Ostatní dny včetně sobot bude otevřeno dle standatní otevírací doby.

(...)
Hledáme třeba právě Tebe

Do naší bezobalové prodejny v centru Kladna přijmeme na brigádu příjemnou a svědomitou obsluhu na 3/4 úvazku. Směny krátký-dlouhý týden, nástup možný ihned. Zatím formou brigády (...)

Velikonoce se blíží

 

Limitovaná edice Velikonočních makronek od zítra u nás v obchodě ???

(...)
Rozvozy nákupů až do domu

Bezobalový nákup online s rozvozem až k vám domů je v této situaci více než vítaný a tak tento druh nakupování pro vás spouštíme od středy 18.3.2020. Vaši objednávku nám (...)

ŠKOLENÍ

Školení obchodních dovedností - ať víme jak Vám poradit 

(...)
Dočasné uzavření kavárny

Na základě rozhodnutí vlády ČR je naše kavárna až do odvolání uzavřena. Bezobalová prodejna pokračuje ve svém provozu dle standartní otevírací doby.

(...)
8.3.2020

Mezinárodní den žen se nám blíží a tak jsme pro vás dámy připravili dárek v podobě 20% SLEVY na veškeré kosmetické výrobky z našeho sortimentu. Přijďte si udělat radost. Akce (...)

Cvrčovické pečivo u nás

Jeden z nejoblíbenějších místních chlebů od zítra u nás v obchodě ? Přijďte si pro kváskový cvrčovický pecen, žitný bochník, vypečený rohlíček a spoustu dalšího (...)

Valentin se blíží

Srdíčkové makronky , jako maličký dáreček z lásky a nebo jen tak pro radost. Ode dneška u nás ❤️????

(...)
Masopust

Přijďte s námi přesvědčit zimu, aby předala vládu jaru.
V masopustním průvodu za rytmu tradiční hudby oživíme lidové tance a s nimi i kus starého Kladna. S maskou do (...)

Nákupní tašky

Fandíte našemu obchůdku ... máme pro vás látkové nákupní tašky s naším logem ?

(...)
Seznámení dětí s bezobalem

Dnes naši prodejnu navštívily dětičky z předškolní třídy MŠ Lidice, aby se seznámily s bezobalovým nákupem ?

(...)
Vánoční dárkové balíčky

?Co pod stromeček? ?
U nás zakoupíte 7 druhů již předpřipravených dárkových balíčků a pokud by jste si nevybrali, můžeme vytvořit balíček přesně dle vašeho přání. (...)

Mikulášské dílničky pro děti s nadílkou

Zdobení perníčků, tvoření zerowaste vánočních dekorací a na závěr nás vanštívil i Mikuláš se svoji družinou. Nechybělo čtení z knihy hříchů a všem hodným dětem Mikuláš (...)

Cukrářské školení

Stéle se snažíme zdokonalovat a učit se nové věci, abychom vám mohli nabídnout další zajímavé chutě. Přijďte k nám ochutnat minidortíčky, skleničky plněné mascarpone, beze (...)

Kelebrity bazar

Nevíte co s dnešním načatým odpolednem? Zajeďte se podívat na již třetí ročník Jůtůb Kelebrity bazar, tentokrát na adrese Přívozní 2A,170 00 Praha a podpořte s námi dobrou (...)

OTEVÍRÁME

Konečně se nám podařilo vše dotáhnout a můžeme pro vás otevřít náší novou bezobalovou prodejnu s kavárnou Rádoby Nádoby v centru Kladna.

(...)
Přípravy vrcholí

Už se blížíme ke konci a konečně za nedlouho otevřeme dveře našeho obchodu pro zákazníky

(...)
Připravujeme

Začínáme budovat náš obchůdek a bereme to od podlahy

(...)